Misja

"Według najlepszej wiedzy dopomagać cierpiącym, zwracającym się o pomoc, mając na celu wyłącznie ich dobro..."

 

Projekty realizowane

Unia Europejska

 
 

Tutaj jesteś

smaller font default font larger font

Aktualności

KOLEJNY SPRZĘT MEDYCZNY OD WOŚP – TYM RAZEM DLA NAJMŁODSZYCH PACJENTÓW

001

 

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy nieprzerwanie pomaga doposażać oddziały szpitala w Gryficach; po niedawnym dostarczeniu aparatury medycznej do SOR, tym razem do oddziału pediatrycznego zostały dostarczone profesjonalne, sterowane elektrycznie, komfortowe i bezpieczne dla młodszych pacjentów łóżka - o łącznej wartości 15.292,80 zł.

Warto podkreślić, że oddział pediatryczny od kilkunastu lat jest zaopatrywany w różnego rodzaju pomocny sprzęt medyczny i wyposażenie, które – utrzymywane we wzorowym stanie technicznym, regularnie sprawdzane – jest używane na co dzień podczas leczenia dzieci. Wśród nich są m.in. inkubator, stanowisko wspomagania oddechowego, EKG, urządzenie do badania słuchu, monitor parametrów życiowych.

W ciągu ostatnich miesięcy WOŚP obdarował Szpital w Gryficach również znaczną ilością środków do dezynfekcji oraz środków ochrony indywidualnej w postaci maseczek, przyłbic i fartuchów.

Dziękując za całe wsparcie pokazujemy, udowadniamy, że wspieranie tak szlachetnej inicjatywy jaką jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy przekłada się na realną pomoc dla gryfickiego szpitala, co z kolei bezpośrednio pomaga ratować zdrowie i życie Pacjentów - od wielu lat.

JESZCZE RAZ DZIĘKUJEMY !!!

 

RODO

 

Zamówienia Publiczne

Platforma zakupowa

 

więcej

Informacje kontaktowe

home Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Gryficach
 ul. Niechorska 27,
 72-300 Gryfice
phone  centrala (91) 384 20 61,
 sekretariat (91) 384 33 98,
 fax (91) 384 21 68
email  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  bip
  ePUAP