Misja

"Według najlepszej wiedzy dopomagać cierpiącym, zwracającym się o pomoc, mając na celu wyłącznie ich dobro..."

 

Projekty realizowane

Unia Europejska

 
 

Tutaj jesteś

smaller font default font larger font

Dofinansowanie zakupu sprzętu medycznego dla Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Samodzielnym Publicznym Zespole Zakładów Opieki Zdrowotnej w Gryficach.

SPZZOZ w Gryficach realizuje na projekt  „Dofinansowanie zakupu sprzętu medycznego dla Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Samodzielnym Publicznym Zespole Zakładów Opieki Zdrowotnej w Gryficach” w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko:

 PRIORYTET IX Wzmocnienie strategicznej infrastruktury ochrony zdrowia

DZIAŁANIE 9.1. Infrastruktura ratownictwa medycznego w zakresie wsparcia istniejących szpitalnych oddziałów ratunkowych, ze szczególnym uwzględnieniem stanowisk wstępnej intensywnej terapii (roboty budowlane, doposażenie) dla projektów realizowanych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej z wyłączeniem województwa mazowieckiego.

 Wartość projektu: 156.000,00 zł

Dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego: 132.600,00 zł

Wkład własny szpitala: 23.400,00 zł

 Krótki opis projektu: Projekt polega na zakupie sprzętu medycznego służącego do diagnostyki lub terapii:

1.      Kardiomonitor

2.      Defibrylator

3.      Respirator

4.      Pompa infuzyjna

5.      Elektryczne urządzenie do ssania.

 Cele projektu: Celem projektu jest poprawa jakości i dostępności udzielanych świadczeń zdrowotnych oraz efektywności systemu ratownictwa medycznego, świadczonego przez Szpitalny Oddział Ratunkowy SPZZOZ w Gryficach w szczególności dla trafiających tu dzieci.

 Planowane efekty: wzrost poziomu świadczeń medycznych SOR, prowadzących do zwiększenia przeżywalności ofiar zdarzeń nagłych, ograniczenia inwalidztwa pourazowego

„Informujemy o funkcjonowaniu mechanizmu umożliwiającego sygnalizowanie o potencjalnych nieprawidłowościach lub nadużyciach finansowych, tj. przekazywania informacji o podejrzeniu wystąpienia nieprawidłowości lub nadużycia finansowego w realizowanym projekcie m.in. poprzez:

Zgłoszenie do instytucji udzielającej dofinansowania na specjalny adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rozwój infrastruktury medycznej szpitalnego oddziału ratunkowego SPZZOZ w Gryficach

 

SOR

SPZZOZ w Gryficach otrzymał dofinansowanie na projekt  „Rozwój infrastruktury medycznej szpitalnego oddziału ratunkowego  SPZZOZ w Gryficach” w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko:

 

PRIORYTET IX Wzmocnienie strategicznej infrastruktury ochrony zdrowia

DZIAŁANIE9.1. Infrastruktura ratownictwa medycznego w zakresie wsparcia istniejących szpitalnych oddziałów ratunkowych, ze szczególnym uwzględnieniem stanowisk wstępnej intensywnej terapii (roboty budowlane, doposażenie) dla projektów realizowanych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej z wyłączeniem województwa mazowieckiego.

 

Wartość projektu: 4.426.733,94 zł

Dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego: 3.749.444,29 zł

Wkład własny szpitala: 677.289,65 zł

 

Krótki opis projektu: Projekt polega na zakupie sprzętu medycznego służącego do diagnostyki lub terapii, sprzętu komputerowego oraz wykonaniu robót budowlanych, instalacyjnych, wentylacji, montażu oświetlenia wraz z dostawą sprzętu do monitoringu dla SOR.

 

Cele projektu:poprawa jakości i dostępności udzielanych świadczeń zdrowotnych oraz efektywności systemu ratownictwa medycznego, świadczonego przez Szpitalny Oddział Ratunkowy SPZZOZ w Gryficach.

 

Planowane efekty:wzrost poziomu świadczeń medycznych SOR, prowadzących do zwiększenia przeżywalności ofiar zdarzeń nagłych, ograniczenia inwalidztwa pourazowego, ograniczenia strat finansowych, z tytułu trwałej bądź długotrwałej niezdolności do pracy poszkodowanych osób.

„Informujemy o funkcjonowaniu mechanizmu umożliwiającego sygnalizowanie o potencjalnych nieprawidłowościach lub nadużyciach finansowych, tj. przekazywania informacji o podejrzeniu wystąpienia nieprawidłowości lub nadużycia finansowego w realizowanym projekcie m.in. poprzez:

Zgłoszenie do instytucji udzielającej dofinansowania na specjalny adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Termomodernizacja budynku przychodnii w Łobzie

Budowa infrastruktury technicznej dla Beneficjentów Województwa Zachodniopomorskiego - w celu zapewnienia dostępu do szerokopasmowego Internetu

plansza 2

Informacja na stronie internetowej Superportal24.pl

link do artykułu

http://www.superportal24.pl/wiadomosc/2346/

Informacja na stronie internetowej TerMedia

link do artykułu

 

Na stronie internetowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego ukazał się artykuł "Usługa nowej generacji NGA niebawem w SPZZOZ w Gryficach"

link do artykułu

 

26 stycznia 2014 ukazał się artykuł "Zachodniopomorska sieć teleinformatyczna"

link do artykułu

Certyfikat gwarancyjny na system okablowania światłowodowego ACE zrealizowanego w ramach projektu pn. "Budowa infrastruktury technicznej dla benificjentów Województwa Zachodniopomorskiego - w celu zapewnienia dostępu do szerokopasmowego internetu"

Przetarg 14/12 na roboty budowlane
Ogłoszenie o przetargu-20.01.2012r.
Rozstrzygnięcie – 6.03.2012r.

Przetarg 27/12 unieważniony (Nadzór inwestorski) Ogłoszenie o przetargu- 10.07.2012.
Unieważnienie przetargu -18.07.2012r.

Przetarg 65/12 (Nadzór inwestorski) powtórzony Ogłoszenie o przetargu 25.07.2012r.
Rozstrzygnięcie- 9.08.2012r.

 

W dniach 6 i 7 wrzesień 2012 roku odbyła się konferencja otwierająca projekt pn. „Budowa infrastruktury technicznej dla Beneficjentów Województwa Zachodniopomorskiego – w celu zapewnienia dostępu do szerokopasmowego internetu”

link do artykułu

 

W dniach 16 i 17 styczeń 2014 roku odbędzie się konferencja zamykająca projekt pn. "Budowa infrastruktury technicznej dla Beneficjentów Województwa Zachodniopomorskiego - w celu zapewnienia dostępu do szerokopasmowego internetu"

link do artykułu

 

Etapy realizacji:

Załącznik nr 1 - marzec

Załącznik nr 2 - marzec

Załącznik nr 3 - marzec

Załącznik nr 4 - marzec

Załącznik nr 5 - kwiecień

Załącznik nr 6 - kwiecień

Załącznik nr 7 - maj

Załącznik nr 8 - maj

Załącznik nr 9 - maj

Załącznik nr 10 - maj

Raport nr 10 za okres 02.05 - 31.05.2013

Raport nr 11 za okres 02.06 - 28.06.2013

Raport nr 12 za okres 01.07 - 31.07.2013

Raport nr 13 za okres 01.08 - 31.08.2013

Raport nr 14 za okres 01.09 - 31.09.2013

Raport nr 15 za okres 01.10 - 30.10.2013

RODO

 

Zamówienia Publiczne

Platforma zakupowa

 

więcej

Informacje kontaktowe

home Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Gryficach
 ul. Niechorska 27,
 72-300 Gryfice
phone  centrala (91) 384 20 61,
 sekretariat (91) 384 33 98,
 fax (91) 384 21 68
email  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  bip
  ePUAP